PROFAN Axial Inline Fan 125mm, 190m3/h
Kód: 5172Související produkty

Plastový potrubní a výkonný dvourychlostní ventilátor od Garden High Pro s 100% měděným motorem.

Malý ventilátor s klipsnou PROFAN 5W od Garden High Pro. Magnetický motor, nízká spotřeba, rychlost 2100 otáček/min.
Detailní popis produktu
Kvalitní tichý axiální ventilátor ProFan 125mm, s průtokem vzduchu 190 m3/h a příkonem 20W. Ventilátor je vhodný do menších místností a boxů. Může být použit jako přítahový nebo odtahový ventilátor.
Rotor je barevně odlišen světle zelenou nebo žlutou barvou, což dohromady s obalem z tmavého kvalitního plastu tvoří zajímavý design.
Je velmi úsporný (20W) a vyniká tichým chodem.
Specifikace:
- Příkon 20W
- Průtok 190m3/h
- Otáčky za minutu (RPM) 2400T/m
Použité v dobrém stavu.

Jednorychlostní plastový ventilátor do potrubí, RAM Inline Mixed Flow Fan 100 je optimalizován pro vysoký tlak. Tichý průtok vzduchu 200 m3/h.

Prima Klima CTRL 160 je výkonný a spolehlivý ventilátor s integrovaným termostatickým a rychlostním regulátorem. S maximálním průtokem vzduchu 800 m³/h a přírubou Ø 160 mm poskytuje efektivní...

Potrubní plastový ventilátor TT 150, 552m3/h je určen do ventilace o průměru 150 mm. TT ventilátory kombinují kvalitní parametry a široké možnosti axiálních a radiálních ventilátorů.

Absolutní řešení problému s hlučností vašeho odtahu. Motory ISO-Max jsou řešeny potrubním designem s odhlučněným pláštěm. Je tak možné je přidělat přímo na pachový filtr a odhlučněnou hadici.

Prima Klima PK100-2 s průměrem příruby 100 mmm je nejmenším dvojrychlostním vysoce účinným trubkovým ventilátorem s nízkou spotřebou energie.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.