Podporujeme

Obnovme společně krásu přírody

  Na životním prostředí nám velice záleží. O náš domov se staráme mimo jiné i podporou projektu Sázíme Česko společnosti PlanetWe Rewild, s.r.o., jenž má za cíl vysadit tolik nových stromů, kolik jen bude možné. Pomoci v tomto projektu můžete i Vy, a to přímo nákupem v našem e-shopu. Pokud v nákupním košíku zvolíte možnost Zasadit strom, pracovníci organizace strom za malý poplatek zasadí a Vám poté zašlou certifikát i s jeho polohou. Na Vámi financovaný strom se tak můžete zajít podívat a užít si příjemný pocit z vysazení v jeho stínu.

   

  Podílíme se na sociálním projektu firmy KOMPAKT, s.r.o.

  Za spoluúčasti firem a investorů se společnost KOMPAKT, s.r.o. snaží o vytvoření, zdokonalení a obnovu vozových parků v zařízeních, zaměřených na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci handicapovaných lidí:

  ,,Vozový park v ústavech a zařízeních, která pečují o zdravotně či mentálně postižené děti, mládež nebo dospělé, bývá zpravidla ve špatném technickém stavu. Není výjimkou, že jsou postižení z těchto zařízení převáženi vozidly, jejichž stáří se blíží i desetiletím, o technickém stavu vozů, a tudíž bezpečnosti převozu nemůže být ani řeč. Přeprava vozíčkářů či postižených upoutaných na lůžko, je často vyloženým hazardem, bohužel ale běžně prováděným. V současné době není ani v silách těchto zařízení pořídit si vůz s odpovídajícími parametry a jsou nuceny stále více spoléhat na sponzorství nebo charitativní pomoc.

  Nakonec i Vy můžete přispět k tomuto jedinečnému charitativnímu projektu, a to tím, že si zakoupíte reklamní plochu na sociálním vozidle. Získáte tak nejen viditelnost v regionu po dobu 4 let, ale současně pomůžete zlepšit stav vozového parku vybraného zařízení. Sociální automobil je tak postaven na myšlence jednoduché, ale zároveň velice snadno proveditelné a oboustranně výhodné.´´

  Více informací zde, na stránce KOMPAKT CZ

  Podpořili jsme realizaci projektu „sociální automobil“ Dacia Dokker, určený pro „Centrum D8 o.p.s. v Roudnici nad Labem“, který byl předán dne 15. červenece 2021.
   
  Podpořili jsme realizaci projektu „sociální automobil“ Dacia Dokker, určený pro centrum „Srdíčko v Litoměřicích“, který byl předán dne 9. září 2021.(http://www.centrumsrdicko.cz/)
   
  Podpořili jsme realizaci projektu „sociální automobil“ Dacia Lodgy, určený pro „Charitu Litoměřice“, který byl předán dne 7. října 2022.
   
  Podpořili jsme realizaci projektu „sociální automobil“ Dacia Lodgy, určený pro „Sociální služby města Lovosice“, který byl předán dne 23. února 2023.
  (https://www.ssmlovo.cz/)

   2