EKO

Pojem z anglického Re-Use - čili doslova ,,znovu použít". Vracíme život plastovým obalům, které splnily svůj primární účel, ale ještě mohou stále dobře sloužit. I tímto způsobem se dá pomoci planetě a odlehčit životnímu prostředí.   

I přes nabídku zcela nových položek je stále většina našich produktů již použitá. Jde o bazarové zboží, které jeví běžné známky opotřebení. Veškeré tyto obaly na skladě pečlivě třídíme a čistíme, a tudíž tyto kosmetické nedostatky nemají žádný vliv na funkci samotného produktu. Nemusíte se tedy bát, že by Vám přišlo zboží, které by bylo zničené a nedalo by se využít.

Pro kategorizaci opotřebení používáme následující pojmy:

NOVÉ – zcela nové, nikdy nepoužité zboží
ZÁNOVNÍ – použité jen jednou, bez známek opotřebení
POUŽITÉ – používané, se známkami lehkého opotřebení
2. JAKOST – s kosmetickými vadami, které ale neubírají na funkčnosti 
 

Produkt jednoduše slouží dál, jen někomu jinému!

Rozvážným hospodařením s dešťovou vodou zamezíte zbytečnému plýtvání pitné vody. Zadržovat dešťovou vodu do plastových sudů a IBC kontejnerů je jednou z možností, jak vodu využívat a nenechat odtékat do kanalizace. 

Voda se, stejně jako naše obaly, vrací zpátky do oběhu a Vy tak pomáháte nejen přírodě, ale také vlastní peněžence.

Vykupovat, třídit, skladovat, recyklovat nebo drtit – to je jen několik cest, jak se postarat o tisíce tun plastového odpadu, vyprodukovaného námi – lidmi. Naše společnost se však rozhodla vrátit život obalům, které již svůj účel splnily, ovšem lze je ještě bez problémů využít i dál. Je to jedna z mála možností, jak pomoci životnímu prostředí tak, aby se nám všem žilo lépe. 

PLASTOVÉ SUDY - jednou použité, sloužily v potravinářském průmyslu k transportu různorodého materiálu.
IBC NÁDRŽE - původní náplň byl obvykle solný roztok, destilovaná voda, lékařský glycerin. Nádrž zakoupíte vypláchnutou a nezávadnou.
PLASTOVÉ PŘEPRAVKY - využití bylo u každé přepravky jiné, záleží na typu přepravky, proto nemůžeme blíže specifikovat.

 

Obnovme společně krásu přírody

Na životním prostředí nám velice záleží. O náš domov se staráme mimo jiné i podporou projektu Sázíme Česko společnosti PlanetWe Rewild, s.r.o., jenž má za cíl vysadit tolik nových stromů, kolik jen bude možné. Pomoci v tomto projektu můžete i Vy, a to přímo nákupem v našem e-shopu. Pokud v nákupním košíku zvolíte možnost Zasadit strom, pracovníci organizace strom za malý poplatek zasadí a Vám poté zašlou certifikát i s jeho polohou. Na Vámi financovaný strom se tak můžete zajít podívat a užít si příjemný pocit z vysazení v jeho stínu.

PC
 
Levné přepravky s.r.o.
Váš specialista na přepravní obaly