Přepravka UTZ-4040 40x40cm
Kód: 3511Detailní popis produktu
Přepravka UTZ-4040 vyrobena z pevného plastu a převážně slouží ve výrobním průmyslu, dílnách, skladech a dalších automatizovaných provozech.
Hladké dno bez děr.
Stohovatelná.
Foto odpovídá položce.
Barva produktu se může lišit.
Většina námi nabízeného zboží bývá již použita, s možnými známkami lehkého opotřebení, ale funkčně zcela v pořádku (více v záložce Pojmy).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové přepravky |
|---|---|
| Stav: | Použité |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| Vnitřní délka: | 36,5 cm |
| Vnitřní šířka: | 36,5 cm |
| Vnitřní výška: | 21,5 cm |
| ? Materiál: | PP |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
