Přepravka T5 30718 (NH130)
Kód: 6906Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové přepravky |
|---|---|
| Stav: | Použité |
| Délka: | 100 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Vnitřní délka: | 96 cm |
| Vnitřní šířka: | 56 cm |
| Vnitřní výška: | 15 cm |
| Mateiál: | PP |
| Stohovatelnost: | Ano |
| Stohovací nosnost: | 600 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
