Přepravka MF-4170 40x30cm, antistatická, plná rukojeť
Kód: 5075Související produkty
Detailní popis produktu
Antistatická přepravka MF-4170 chrání elektroniku před poškozením i elektromagnetickými vlivy.
Přepravky mají vzorované, lehce omyvatelné dno a zesílené stěny umožňují využití např. v automatizované zvedací technice.
Na čelních stranách je vbudovaná plná rukojeť pro lepší uchopení.
Víko zdarma,
Stohovatelné.
Vyrobeny z PTFE, který je velmi odolný proti většině chemikáliím a slouží jako elektrický izolant.
Foto odpovídá položce.
Barva produktu se může lišit.
Položka je zánovní, tedy pouze jednou použitá, pečlivě vytříděná a v perfektním stavu (více v záložce Pojmy).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové přepravky |
|---|---|
| Stav: | Použité |
| Výška: | 17cm |
| Vnitřní délka: | 36,5cm |
| Vnitřní šířka: | 26,5cm |
| Vnitřní výška: | 14,8cm |
| Stohovatelná: | ANO |
| ? Materiál: | PTFE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
