Přepravka KLT-6417 60x40cm
Kód: 2645Související produkty
Detailní popis produktu
Technické přepravky KLT-6417 jsou pro své hladké dno a boční úchopy určené pro výrobní i skladovací průmysl a další automatizované provozy.
Vyrobeny z vysoce jakostního panenského plastu, stohovatelné.
Přepravky mají zesílené dno i stěny, jež umožňují využití ve zvedací technice.
Díky speciálním otvorům lze jednoduše uzavřít víkem, které není součástí produktu.
(lze dokoupit v kategorii Příslušenství)
(lze dokoupit v kategorii Příslušenství)
Foto odpovídá položce.
Barva produktu se může lišit.
Většina námi nabízeného zboží bývá již použita, s možnými známkami lehkého opotřebení, ale funkčně zcela v pořádku (více v záložce Pojmy)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové přepravky |
|---|---|
| Stav: | Použité |
| Výška: | 17,5cm |
| Max. nosnost: | 50kg |
| Vnitřní délka: | 53cm |
| Vnitřní šířka: | 34,5cm |
| Vnitřní výška: | 14cm |
| ? Materiál: | Prvotní (panenský) plast |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
