Zákaznická podpora:602 601 657info@levne-prepravky.cz

Propojení pro 2 IBC nádrže s kohoutem 3/4" S60x6

Kód: 5592
Novinka Nové
690 Kč 690 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Propojení pro dvě IBC nádrže se závitem S60x6 a kohoutem 3/4". Umožňuje snadné napojení hadice a regulaci průtoku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Propojení pro 2 IBC nádrže s kohoutem 3/4" – praktické řešení pro propojení nádrží

Tento praktický set slouží k jednoduchému a spolehlivému propojení dvou IBC nádrží. Umožňuje efektivní rozšíření objemu vody, vyrovnání hladiny mezi nádržemi nebo vytvoření funkčního systému pro zachytávání a distribuci dešťové vody.

Propojení je vybaveno standardním závitem S60x6 (hrubý IBC závit), který je kompatibilní s většinou běžných IBC nádrží. Vnitřní závit G 3/4" umožňuje napojení na běžné zahradní hadice a příslušenství. Součástí je také kohout, díky kterému lze snadno regulovat průtok vody nebo propojení kdykoliv uzavřít.

Instalace je rychlá a nenáročná, bez potřeby speciálního nářadí. Produkt je vhodný pro zahradní využití, sběr dešťové vody i technické aplikace.

Sada obsahuje:

1x Kohout zahradní 3/4"
2x Koleno PE 25x3/4" vnitřní závit
2x Vsuvka
1x T kus 25x3/4"
2x Trubka PPR 1" 57cm
2x Redukce IBC S60x6/3/4"
1x Teflonová páska 10m

Foto odpovídá položce.

Barva produktu se může lišit.

Položka je zcela nová, nikdy nepoužitá, nepoškozená a v perfektním stavu (více v záložce Pojmy).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola